Control Tech

Control Tech Armrest Stack Spacer Kit - 60 mm

Beskrivelse

Control Tech Armrest Stack Spacer Kit - 60 mm

Control Tech Spacer Kit til at hæve armstøtten og armpositionen. Fås i forskellige højder.

 

Materiale: AL6061 aluminium

 

Vægt (producentoplysninger):

20 mm: ca. 90 g / sæt
40 mm: ca. 158 g / sæt

60 mm: ca. 226 g / sæt


Leveringsomfang: 1 par afstandsstykker inkl. 4 fastgørelsesskruer

Control Tech
Datablad
Produktnavn: Control Tech Armrest Stack Spacer Kit - 60 mm
Producent: Control Tech
Varenummer: CTT512718
aktivitet: Cykling, Triatlon
materiale: Aluminium
anvendelse cykelsport: Racercykel, Enkeltstart, Triatlon
clip-on-styr: Riser-sæt
modelår: 2025
kollektion: Helår
farve: Sort
vægt: 226g
producent-varekode: TTH-15M
GTIN: 4712206550130
Producentens side: http://www.controltechbikes.com
Tilgængelighed
Anmeldelser (0)
Producent

Control Tech

Alle produkter fra Control Tech
Tehava
Tomeikerweg 31
6161RB Geleen
The Netherlands

info@tehava.com
https://www.tehava.com/