Cane Creek

Cane Creek Service Kit Shock Absorber for DB AIR IL - BAD1214

Beskrivelse

Cane Creek Service Kit Shock Absorber for DB AIR IL - BAD1214

Service-sæt til dæmpningsenheden på Cane Creek DB AIR IL-bagdæmperen.

Cane Creek
Datablad
Produktnavn: Cane Creek Service Kit Shock Absorber for DB AIR IL - BAD1214
Producent: Cane Creek
Varenummer: CCR614127
aktivitet: Cykling
dæmper-reservedele: Tætninger & servicekits
modelår: 2025
kollektion: Helår
vægt: 21g
producent-varekode: BAD1214
vægt-kilde: BIKE24
GTIN: 840226072005
Producentens side: http://www.canecreek.com/
Tilgængelighed
Anmeldelser (0)
Producent

Cane Creek

Alle produkter fra Cane Creek
Cosmic Sports GmbH
Leyher Strasse 47
90763 Fürth
Germany

info@cosmicsports.de
https://cosmicsports.de/