Eagle Creek

Eagle Creek Pack-It™ Reveal Clean/Dirty Cube M - blue dawn

Beskrivelse

Eagle Creek Pack-It™ Reveal Clean/Dirty Cube M - blue dawn

Den vaskbare Pack-It® Reveal Clean/Dirty Cube M adskiller rent tøj fra snavset tøj og har en skrå åbning, der holder bukser, skjorter eller sokker på plads, når du pakker. Og det strukturerede materiale, der er 100 % genanvendt, er robust nok til mange års rejser.

Egenskaber ved Eagle Creek Pack-It™ Reveal Clean/Dirty Cube M

  • Skrå lynlåsåbning giver fleksible pakkemuligheder: stabel eller rul
  • Skillevæg skaber to rum, så snavset tøj kan adskilles fra rent tøj
  • Mesh-materiale sikrer gennemsigtighed og fremskynder tørretiden
  • Håndtag på oversiden for nem transport og medbringelse
  • Brugervenlig lynlås

Ideel til:

  • Undertøj
  • Sokker
  • Pyjamas

Ydre mål:

  • 36 x 25 x 4 cm

Indvendig kapacitet:

  • 9 L

Eagle Creek
Datablad
Produktnavn: Eagle Creek Pack-It™ Reveal Clean/Dirty Cube M - blue dawn
Producent: Eagle Creek
Varenummer: ECK686034
køn: unisex
aktivitet: Outdoor, Fritid, Fitness
mål (l/b/h): 360/250/40mm
volumen: 9l
tekstilstof: Syntetisk, Genanvendte materialer
adgang hovedrum: Top, Side
lukning hovedrum: Lynlås
modelår: 2026
kollektion: Forår/Sommer
farve: Blå
vægt: 153g
vægt-kilde: Producent
bæredygtighed: bluesign®
taske - stil: Tasketaske / tørpose
taske - formål & funktioner: Tasketasker
GTIN: 810101615030
Producentens side: http://www.eaglecreek.com/
Tilgængelighed
Anmeldelser (0)
Producent

Eagle Creek

Alle produkter fra Eagle Creek
Eagle Creek Europe Ltd.
Dwyer Road
P25 H582 Midleton
Irland

Tel.: +49-7835-42663-10
E-Mail: info.europe@eaglecreek.com