Quad Lock

Quad Lock 360 Arm - Single Pivot - black

Beskrivelse

Quad Lock 360 Arm - Single Pivot - black

 Den enkelte ledarm er en diskret løsning, hvis du har brug for en lille afstand til fastgørelsen samt en række forskellige vinkler til montering af din smartphone.

Højdepunkter ved Quad Lock 360-ledarmen

  • Den enkelte ledarm består af en robust nylonkonstruktion
  • Spændemøtrikkens ydre diameter er 40 mm (1,57"), og højden er 45,5 mm (1,8").
  • Kompatibel med alle Quad Lock 360-BEFESTIGELSER og -HOVEDER

Detaljer om Quad Lock 360-ledarmen

Kuglen på den enkelte ledarm kan let justeres og drejes 90 grader vertikal og 360 grader horisontalt.

Leveringsomfang: 1 x enkeltledsarm, 1 x 3 mm sekskantnøgle

Quad Lock
Datablad
Produktnavn: Quad Lock 360 Arm - Single Pivot - black
Producent: Quad Lock
Varenummer: QLK724513
aktivitet: Fritid
materiale: Komposit
smartphone-/tablet-tilbehør: Universalbeslag
modelår: 2026
kollektion: Helår
farve: Sort
GTIN: 9348943016421
Producentens side: https://www.quadlockcase.eu
Tilgængelighed
Anmeldelser (0)
Producent

Quad Lock

Alle produkter fra Quad Lock
Alexander Löffler GmbH
Reutlinger Str. 90
72116 Mössingen
Germany
info@loeffler-quads.de
www.quadlockcase.eu